| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema Grava! Am nevoie de ajutor! Aimt ca numai pot! am mai intrat pe acest site si am si dat raspunsuri am si ajutat oameni dar problema e ca sunt foarte buna la dat sfaturi altora(chiar utile) dar cand e vb sa-mi ghidez sentimentele mele imi este foarte greu!

Deaceea am nevoie de voi:
Am 14 ani si de vreo luna ma confrunt cu o probleme destul de ...stresanta zic eu! ::::imi place de un baiat(e rom) e nou venit in sc si e cu un an mai mare decat mine! ma inteleg super cu el~! dar el e o fire mai ...afemeiata daca pot spune asa: se da la fete. le pune mana pe sani, pe fund(palme). le complimenteaza ceva de genu: wow. ce cur bomba ai! si chestii deastae. din cls mea el a zis ca yos cea mai frumoaas( eu si inca una. mai scunda decat mine. si putin, putin mai plinuta {3-4 kg]). am ajuns sa fiu obsedatha de el. ce sa fac?

MENTIONEZ:
ca a mai stat cu o fata din cls lui si aceasta i-a dat papucii pentru ca la prins sarutandu-se cu alta!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Asa va face si cu tine. Eu zic sa-l tai de pe lista fiindca cred ca mai sunt cativa baieti prin scoala.
Bafta!

| alexandra21_3435 a răspuns:

Sincer nu il lasa prea mult sa te mangaie.bla bla. oi fi tu cea mai frumoasa dar nu cred ca daca el face cand cu una cand cu alta e printul din basm. el se crde un mare gagicar si cam asta. indreaptati privirea spre alt baiat, nu cred ca sau terminat aicihappy.

| amoremioX a răspuns:

Eu zic sa nu te cufunzi in asemenea'*relatie*pentru ca esti prea mica sa suferi

| n3wiBni a răspuns:

In primul rand e rrom si tiganii nu sunt de incredere. uita de el pentru ca o sa gasesti si alti baieti care nu sunt asa "afemeiati"... daca el pune mana pe sanii la alte fete asa o sa iti faca si tie si probabil ca o sa te insele ca cine poate...ai grija baftawinking

| R_9329 a răspuns:

Buna.
E usor. Dupa cum il descrii pare sa fie mai...''prostut'' la partea cu viata si vede acum decat femeilewinking. Vorbeste cu el normal dupa incepi sa te apropii din ce in ce mai mult.Trebuie sa ii arati ca esti speciala.Nu te lasa =p~ dupa el ca va crede ca esti o ''fana'' lasa-l un pic nu sari pe el. Dupa ce va vedea ca nu esti ca celalate fete asa moarta dupa el, el o va lua ca pe o provocare si se va indragosti nebuneste de tinewinking. Trebuie sa stii doar cand sa actionezi si cum. smug Fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatu cel mai bun uita de el! mai ales ca e rom o sa fie cu u cateva zile si dupa il prinzi cu alta si zice ca tot pe u te iubesterolling on the floor
asa's toti! uita de el mai ales ca esti tanara si ai toata viata in fata nu merita sa suferi dupa un prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laso balta nu e de tine vei regreta daca vei fi cu el

| geny_1997 a răspuns:

Pai si eu am patit tot la fel cel mai bine ar fi sa uiti de el eu am stat cu el o saptamana si imi zicea ca ma iubeste dar nu era asa el inloc sa stea cu mine statea cu o colega de-a lui s se sarutau in clasa atunci m-a facut sa sufar mult si el facea tot la fel s-a dat la toate fetele imi zicea ca is cea mai frumoasa si dupa a fost groazniccrying asa ca ar fi mai bine sa il uiti e un sfat