| Brioşicazburătoare a întrebat:

Buna
Am o problema. Imi place de un baiat iar o prietena de-amea s-a hotarat sa ii spuna asta.Dar si acea prietena si inca una il place pe respectivul.Si ma gandesc ca daca o sa.i zica ca il plac si el nu ma place, ci o place pe una dintre prietenele mele, ce pot face?
Imi place mult de el si nu vreau sa il pierd!
Nu am vorbit niciodata cu el.
Funda!

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti tu cu el si sa vezi ce parere are despre tine.

daca nu te place, asta e.Nu-i poti comanda inimiihappy

| enola11pink a răspuns:

Păi dacă întradevăr prietenele tale îți sunt prietene atunci nu vor răspunde sentimentelor lui,ci vor face așa ca să fii tu cu el,dacă nu atunci ia-ți inimioara-n dinți și stai la vb cu el,pe net,apoi poate la o plimbare,impresionează-l cu ceva,lasă-l să fie uimit uimit de tine și să vrea să vb cu tine din ce în ce mai des, vezi ce gen de fete îi plac și fii tu prima pe lista lui, dar vezi să nu faci ceva stupid și să exagerezi, baftă, mereu este și o decizie excelentăwinkingwinkinghappy

| LusiiAnna a răspuns:

Paii. Dc nu vorbestii tu cu el inainte s`o faca celelalte. Sii daca te placee binee. Daca nu. Incercii sa-l cucerestii. Sa nu te lasii happy Darr daca el chiar iubeste cinevaa. Nuu ii veii putea scoatee din minte acea persoana straight face. Totusii. Singura cale este sa vorbestii cu ell. Stiu ca nu ese usorr. Darr fa`tii curaj si spune`tii intotdeauna : " Euu Poott ". Sii vorbestee cu el. De unde stii? Poate ca nu`ti va parea rauu!