| GabriellaGabby a întrebat:

Buna
Am un vecin pe care il plac.Problema e, ca o prietena de-amea s.a decis sa ii spuna ca imi place de el.
Mi.e putin frica pentru ca nu am vorbit deloc cu el doar ne.am intalnit de cateva ori si se uita la mine si ma gandesc ca daca nu ma place o sa ma creada penibila si nu vreau sa ma fac de ras in fata lui.
Ma gandeam ca atunci cand o sa ii spuna sa plec de acolo si sa imi spuna ea dupa aia cum a reactionat..Stiu sunt penibila dar nu am avut niciodata un prieten(iubit) si mi.e putin frica de ce o sa se intample.
Voi ce credeti?

1 răspuns:
| S333byyy a răspuns:

Draga multi nu au iubit/iubita pana pe la 18 anilaughing faza e ca relaxeazate nimeni nu-ti da in cap daca nu mere relatia.winking in pirmu rand itnrabal BA ITI PLACE DE MNE? VREI SA FI CU MINE? ...cu tupeu ca daca stai asa toata viata sa ajtepti ca baiatu sa te intrebe o sa poti ajtepta mult si bine.winking relatia nu e ca scoala cu NOTE sau intri in INCHISOARE ca ai gresit nu-i nik..doar treci peste si gata..merita sa incerci. daca nu ia niste iarba ilegala si relaxeazatebatting eyelashes