| nobody93 a întrebat:

Buna am o problema in aceea ce priveste "preludiul" dinaintea undei partide de sex. Ca sa incep cu inceputul, nu sunt virgin laughing, nu sunt la prima experienta sexuala.

Pana acum fata a stiut ce sa faca ca noi sa ajungem la acest moment, dar acum sunt oarecum intr-o cumpana.

Sunt intragostit de o fata cu care abia incepusem sa vorbim, adica ne placem unul pe altul, ne-am intalnit de cateva ori si mi-a dat seama ca totul merge bine intre noi (mie imi place sa pornesc de jos, nu's obsedat mai ales ca o plac), dar in acelasi timp o alta fata e topita dupa mine, am iesit de foarte multe ori dar ca sa fac un top, ea e pe locul doi. Ne cunoastem foarte bine incat consider ca e momentul sa 'ne retragem', dar nu stiu cum sa fac asta. Nu vreau sa o sarut deoarece nu vreau ca treaba asta sa ajunge la urechi nepotrivite incat sa ajunga si la urechile fetei pe care o plac. Nu vreau sa pierd ce am construit cu ea pana cum. Vreau doar o simpla aventura cu cea de a doua fata. Ea accepta sa mergem oriunde, deci e foarte evident ca si ea vrea o aventura dar nu stiu ce naiba ma blocheaza incat sa nu fac asta. Dupa cum am spus, pana acum fata a stiut sa faca treaba in locul meu, iar de acolo eu ma descurcam fara probleme. Ma cheama seara de seara sa stam imrepuna, stam povestim, ma lasa sa-i pun mana oriunde dar nu stiu ce sa zic catre ea incat sa ne retragem sa ne facem de cap. Putin help nu ar stica. Daca ar fi sa nu mearga cu prima fata ea ar fi urmatoarea big grin

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi foarte simplu: „auzi fată? ce mai pierdem vremea p-aici, hai la mine (sau unde ai tu loc) să ne-o tragem!"
Uneori sinceritatea e cheia!