| Sergus25 a întrebat:

Bună, am o problema în dragoste!
Sunt cu o fata mai mare cu un an decat mine, și vreau sa mă despart de ea ( deoarece eu simt ca nu o mai iubesc), dar tot odată îmi plac doua fete ( foarte cunoscute din scoala), și nu mă cunosc decât cu una ( foarte putin), sunt cu un an mai mari decât mine. Totuși îmi place mai mult de cea cu care mă cunosc foarte puțin, dar nu știu dacă are iubit! Îmi este frica sa vorbesc cu ea! Ajutati-ma! Cum trebuie sa abordez situația, trebuie ssa-mi schimb logo-ul, nici se ăsta nu sunt prea mulțumit! Ajutati- mă va rog!

4 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Desparte-te de tipa aia printr-un mesaj ceva daca nu poti sa ii spui in fata, cat despre cealata mai bine mergi si spune-i direct ce ai de spus.

| SkyPilot a răspuns:

Daca esti barbat, ii spui in fata fetei ca nu mai ai sentimente pentru ea si vrei sa va despartiti.
Afla in primul rand daca fata are iubit. Vezi cu cine pleaca de la scoala. Intreaba-i prietenele. Te descurci tu. Daca are prieten, te orientezi catre cealalta.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

In concluzie, cate iti plac?
Vezi exact care iti place si te risti putin.