| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, in ultimul timp m-am schimbat foarte mult, nu stiu ce-i cu mine, nu ma mai recunosc! Azi am stat o zi intreaga si am incercat sa aflu cum am fost.Si nu mai sunt...Am primit destule de variante...dar cele care se regasesc cam la fiecare persoana interogata sunt ca am ajuns o persoana timida, nu am fost niciodata asa, stresata, fara ambitie..Adevarul e ca nu stiu cum sa fac sa redevin vechea eu, acum cateva zile vorbeam cu un prieten pentru care simt ceva ne stim de mult chiar imi zicea ca am ajuns sa fiu timida in preajma lui pesimista, niciodata nu am patit asa ceva..si el considera ca comunicarea e cea mai importanta..si pana nu vede o schimbare la mine, nu vrea sa incercam nimic. El chiar vrea sa fie ceva intre noi doar ca eu nu stiu ce am..Mai demult aveam subiecte de vorbit acum parca nu mai avem. Eu parca m-am inchis in mine, nu mai ies cu prieteni doar cursuri si sala. Ce as putea sa fac sa nu mai fiu asa? Am ajuns ignoranta fata de multe persoane si eu chiar nu eram asa. Niste sfaturi va rog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Pai de la ce a venit aceasta schimbare? Ai avut vreo preoblema in familie sau ceva ce te-a dus la schimbarea asta?
Eu zic sa te gandesti bine si sa te schimbi ca poate baiatul asta te poate ajuta si o sa iti fie alaturi.Succes,te pup!

3 răspunsuri:
| 26Geo a răspuns:

S-ar putea sa suferi de depresiehappy
Ai patit ceva recent care ti-a declansat starea asta, trebuie sa nu mai astepti pareri despre ce ai fost ci trebuie tu sa te gandesti la ce ai fost, cand anume te-ai schimbat si sa-ti dai seama de problema, apoi le spui prietenilor si ei o sa te ajute, mai ales EL.Bafta

| Etiene a răspuns:

Oamenii se mai si schimba, nu mai este empatia dragostei; adolescenta e tare versatila.

| lifeonlyforlove a răspuns:

Eu cred ca esti foarte incarcata si stresata irosita si deja tii lene sa mai faci ceva.eu tot am avut asa problema apoi vara mim revenit si ma simteam iar vie.