| StanAnaMaria a întrebat:

Sal TPU, am si eu o problema.Acum un an de zile tot ceea ce vorbeam cu o anumita persoana tot ce scoteam pe gura gandeam de 10 ori inainte, acum nu mai realizez ce vorbesc, vorbeste gura fara mine chestii care nu ar trebui sa le vorbesc.Sotul meu mi-a spus ca nu mai recunoaste aceasta Ana ca Ana de acum un an de zile gandea inainte sa vorbeasca acum nu.Nu stiu ce sa fac sa ma regasesc din nou cu acea personalitate.In ultimul an am avut destul stres pe cap, destule probleme, destula munca(nu vreau sa zic ca acestea sunt motivele) dar ma uit cateodata in trecut si chiar nu ma recunoscsad! Sfaturi? Fundita.

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Ia o pauza de la activitati, probabil oboseala a inceput sa si spuna cuvantul, adunat cu stresul, m i s-a intamplat si mie, iti trece

| StanAnaMaria explică (pentru clauss):

Nu pot sa iau tocmai acum o pauza...E chestia ca ma prostesc din ce in ce mai mult si am in jurul meu numai oamenii care nu gandesc de loc si mi-e frica sa nu ajung ca ei sad!

| clauss a răspuns (pentru StanAnaMaria):

Cum stai cu somnul?

| StanAnaMaria explică (pentru clauss):

Dorm 9 10 ore pe noapte...Cred ca e suficientsad. Chiar nu stiu ce se intampla cu mine. Vreau sa ma regasesc dar nu am idee cumsad!

| clauss a răspuns (pentru StanAnaMaria):

Lasa mi id pe privat si stam de vb, poate reusesc sa te ajut