| andreea_6762 a întrebat:

am o problema. mi-a venit menstruatia pe 8noiembrie si acum trebuia sa imi vina pe 5 decembrie...suntem in 14 decembrie si nu mi-a venit.am motive sa ma ingrijorez? nu am avut relatii sexuale

Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

Bună! Nu ai motive să te îngrijorezi. Poate e doar o dereglare hormonală. Stai calmă! Multă sănătate!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o dereglare hormonală, bea ceai de creţişoară care este un stimulent hormonal natural.
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

N`ai de ce sa-ti faci probleme. e din cauza ca ciclul pana la o anumita varsta, poate fii neregulat.

| Zenithf a răspuns:

Zic la fel cum zice @Legiuitoarea, in plus as adauga cate ceva despre ceaiul de coada soricelului. Bea 1 cana dimineata inainte de masa timp de 1 luna, ajuta la reglarea ciclului si altor probleme din sfera genitala.

Răspuns utilizator avertizat
| bulgaras_3493 a răspuns:

Calm... o sa iti vina. daca nu ai avit relati sexuale nu ai de ce sa te ingrijorezibatting eyelashes
:*:*