| OanaG a întrebat:

Menstruatia trebuia sa-mi vina pe 8 iunie, insa nu mi-a venit! Care o fi cauza? [Am 16 ani, nu am avut relatii sexuale]tongue

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

La vârsta asta sunt normale aceste dereglări. Stai liniştită, dacă te îngrijorează mult acest aspect, mergi la un ginecolog.

| OanaG explică:

Da asa este, cred ca am racit pentru ca ma doare si spatele, astazi a fost mama la farmacie si mi-a luat niste pliculete pentru infectii urinare, multumesc pentru raspunsuri :*:*:

| Happyness a răspuns:

Dereglarea cm, poate ti se reguleaa daca nu l`ai avut regulat pana acum

| TąNyą a răspuns:

O fi din cauza vremii ori ai racit. Raceala poate duce la intarzierea ciclului deci asteapta. ai grija sa ai mereu un absorbant la tine sa nu te ia prin surprindere fara nimic.

| l0rre a răspuns:

Raceala

| Ralucarrie a răspuns:

N-ai un ciclu regulat...va veni elbig grin

| Missin`you` a răspuns:

Poate e din cauza schimbarii de temperaturahappy pe caldura asta.straight face sau poate ai niste dereglari :-)oh go on

| Roxx_2428 a răspuns:

Probabil ca ai racit.stai linistita iti va veniwinking

Funda?

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Este doar o intarziere normala care poate sa ii se intample oricarei fete.Sunt dati in care poate sa nu iti vina deloc intr-o luna.Eu zic sa stai linistita happy