| catzelushdeplush a întrebat:

Am o problema. Nu stiu daca mi s-a rupt himenul sau nu. N-am avut niciun contact sexual cu iubitul meu dar ne-am sarutat, mi-a bagat mana...si asa mai departe timp de cateva zile. Apoi cand mergeam la baie sangeram, dar sangeram asa putin de fiecare data si de vreo 3-4 ori. Apoi din nou am repetat si nu mi-a mai curs deloc. Sunt foarte curioasa sa stiu. Daca vreti sa postati prostii sau sa va bateti joc mai bine nu lasati nimic scris. Multumesc anticipat. FUUUUNDDAAAA

6 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

În principiu și de la un deget se poate rupe himenul. Dar asta nu înseamnă că nu mai ești virgină, ești virgină până faci dragoste cu iubitul tău prima dată. Sângerări neregulate apar la unele femei, în special în perioada adolescenței, când ciclurile menstruale nu sunt regulate.

| bubu_1526 a răspuns:

Nu are cum sa iti rupa himenul de la un deget, e o comparatie foarte mare.

| miaonici a răspuns:

Daca ti-a curs sange inseamna k ti s-a rupt...

tu stii mai bine pana unde ati ajuns...cel mai bine ar fi sa o faceti normal...k e acelasi lucru si mult mai placeut pentru amandoi.

:*

| CandyWorld a răspuns:

Cati ani ai ? straight face

| Giulia89 a răspuns:

Teoretic nu mai esti, practic da. adica esti virgina pana in momentul cand o sa ai un contact sexual cu prietenul tau :] nu mai esti "virgina" (necunoscut, ne atins ect) pentru ca ai provocat, si ti sa provocat placere.

| daemon2305 a răspuns:

Raspunsul firesc e ca ori nu mai erai virgina ori te-a dezvirginat cu degetul laughing