| Qqqq1 a întrebat:

Hey, am o problemă, am avut contact sexual neprotejat cu iubitul meu și a fost pentru prima data dar nu a curs sange, intr-o zi am avut contact sexual cu altă persoană și cand mi-a bagat penisul a curs sange, m-am gândit că poate nu s-a rupy himenul atunci da s-a rupt acum, dupa al doilea contact sexual a fost si al treilea tot cu această persoană si nu inteleg de ce dar a curs si de data aceasta sînge, tin sa mentionez că facem sex din picioare cum ar fi in pozitia *căprița* vă rog ceva sfaturi...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de pozitia adoptata in timpul sexului cat si de marimea penisului partenerului ca si lungime sau grosime, sangerarile vaginale amintite, care se produc si dupa trecerea unei perioade de timp mai mari de la data la care s-a produs sexul de dezvirginare, sangerarile din timpul fiecarui sex intretinut acum sunt complet anormale, in cazul in care sexul nu este intretinut intr-o zi foarte apropiata de perioada menstruala. O consultatie ginecologica ar fi necesara si foarte folositoare. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Așa e la început, cu timpul o sa revină la normal.

| crazypop a răspuns:

Da chiar esti in formă, te menţii foarte bine!

| bonkyy a răspuns:

Ce curva esti