| PopaIoana a întrebat:

Buna am o problema... o fata, M a stat si sta cu un baiat A. M m-a rugat sa o ajut sa vada daca A ii e fidela, iar eu am acceptat. L-am intrebat daca vrea sa stea cu mine iar el a acceptat. Dupaceea A m-a sarutat si mia cam placut. A a aflat de toata faza si nu ma mai place si a aleso pe M in locul meu iar in acest moment mie imi place f mult de el... ce sa fac? dau fundita si vot la primul rasp util in afara de,, uital,, happy

Răspuns Câştigător
| ella2o a răspuns:

In afara de "uita-l".bine.Deci tipul a acceptat sa stea cu tine desi era cu prietena ta, M.Din moment ce te-a si sarutat e clar ca te place cel putin fizic.El nu are absolut niciun motiv si drept sa fie suparat pe tine, eventual sa fie suparat pe EL pentru ca inseala in halul in care-a facut-o.Si,daca prietena ta a vrut sa-l testeze si el a esuat testul [a inselat-o cu tine],de ce inca sunt impreuna? Pentru ca nu e nimic serios. Poate a ales-o pe ea in locul tau,dar cand a inselat-o te-a ales pe TINE. Daca-l vrei sunt sanse de a-l obtine,insa,sincer, nu m-as baga la un tip care a dovedit deja ce-i poate pielea. happy Dar succes, oricum.

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Poi te-a refuzat deja!
Ce mai poti face? laughing
Nimicwinking.

Fii fata desteapta si pleaca prima happy.

Si scuze dar. Uita-l!winking. e mai greu dar e mai bine happy.

| PopaIoana explică:

Pai asta-i faza ca noi doua nu prea suntem prietene... prietena prieteni ei m-a rugat sai ajut prietena

| PopaIoana explică:

Pai da da el inca se mai da la mine... asta e cel mai enervant

| adanda a răspuns:

Daca fata aia "M" iti e prietena nu te baga... eu cred ca e mai importanta o prietenie decat un baiatwinking

| adanda a răspuns:

La ca sa te bagi? maine te "compara" sh pe tine