| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o problema si sper sa ma puteti ajuta. In urma cu 3 ani am cunoscut un baiat care ma placea, insa nu am abut sansa sa ne cunoastem prea bine. Saptamana asta ne-am reintalnit, dar acum are o iubita. Luni nu a vorbit cu mine insa s-a uitat de mai multe ori in ochii mei. Marti a trecut prin spatele meu si mi-a atins fundul dupa care s-a uitat la mine zambind usor pentru aproximativ 4 minute. Miercuri mi-a cerut prietenia pe Facebook si i-am acceptat-o. Joi dimineata mi-a dat block, dar cred ca a fost iubita lui pentru ca are emailul lui si parola. Vineri am fost intr-o excursie si la sala de mese am trecut pe langa el si m-a prins foarte senzual de picior si dupa a zambit din nou. Sambata ne-am intors la 2 noaptea din excursie. Am lut-o pe jos de unde ne-a lasat autocarul pana acasa. Dupa ce s-a despartit de iubita lui am ramas doar eu, o prietena si el, iar el m-a atins de 2 ori fara nici un motiv. Deci... ce inseamna toate astea? Ma place? Nu ma place? Mie nu stiu daca imi place de el, dar imi place cand ma atinge. Sper ca ma puteti ajuta sa inteleg laughing. Mersi!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna doar ca ai fantezi si visezi!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de evidenta intentia lui, fiindca mai mult ca sigur doreste sa te traga "in teapa". Probabil nimic mai mult. Depinde numai de tine daca dorinta lui si se pare ca intr-o oarecare masura si a ta, se va realiza/materializa. Bafta, succes!

| BiAnCa765430 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa stai linistita si cand ai ocazia sa ii spui sa înceteze cu gesturile astea întradevăr iti plac, dar el cauta doar o noua aventura de o noapte

| madăfacănvmm a răspuns:

Nu are intentii serioase, doreste doar o noua jucarie. eu te as sfatui sa nu i mai lasi cale libera pentru ca o sa te considere slaba. ei se hranesc din a si bate joc iar dupa sa se laude la prieteni ba am facut si am dres. acum procedezi cum doresti. mult succes!