| anonim_4396 a întrebat:

Eram ieri la scoala, si a trecut pe langa mine baiatul de care imi place si mi-a atins fundul confused. De ce credeti ca a facut asta? A da. si atunci cand ma vede se uita la mine. laughing. Funda.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Si ti-a placut, nu? Inseamna ca te considera o fata usor de pus la pat. Sani ai? Ia si invata la scoala pokemonule, lasa baietii. Paaaa.

| Hmmmm a răspuns:

Probabil te considera o fata usoara asa cum a spus si flav.
poate doar te place si nu stie cum sa o spuna.
poate vrea doar o partida cu tine si incearca sa iti arate asta.
dar totusi, nu ar fi mai logic sa il intrebi pe el, in loc sa ne intebi pe noi?

| Emmeii a răspuns:

Am 13 ani.winking

| Elena_4068 a răspuns:

Asa fac toti care nu sunt siguri ce vreau.

| deeaea a răspuns:

Poate ca te place. si nu stie ca il placi si vrea sa iti atraga atentia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita asa am patit si eu dar nu il baga in seama pentru ca nu toti au tendinta daca te atinge sa se combine cu tine deci in concluzie nu il lua n seama si poate o sa mai incerce cine stie dar tu fi sigura pe tine ca nu vrea altceva decat ce vor cu totii intelegi tu la ce ma refer:p