| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Sunt cu un tip de 2 saptamani (ne cunoastem de la inceputul lunii decembrie). La inceput vorbeam foarte mult si des, dar acum nu mai e asa. L-am intrebat de ce si mi-a spus ca e destul de ocupat si are multe teme, dar in fiecare seara il vad "Conectat" pe o retea de socializare. Parca s-a schimbat dintr-o data si nu inteleg de ce... Ce e de facut? Tin mult la el si nu vreau sa il pierd.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ala este ca si pierdut. Lasa-l!

| DragosConstantin a răspuns:

Daca tinea cu adevarat la tine si-ar fi facut timp ca sa vorbiti.
"Ce e de facut?"...Intreaba-l daca nu cumva te evita. (poate nu mai vrea sa fie cu tine)

| neutrino a răspuns:

Vorbind inca de la inceputurile relatiei voastre, mai mult despre sex, ai speriat baiatul. Un baiat speriat cu greu il vei aduce inapoi.

| Daiana03 a răspuns (pentru neutrino):

Ai probleme grave rolling on the floor)

| Emilian65 a răspuns:

Degeaba il vrei tu, daca el nu te vrea.

| h3r a răspuns:

Ești atașată de el doar. Deschide o discuție asupra relației voastre(chiar dacă sunteți la început), nu uita că acum ar fi trebuit să fie totul dulce, dacă de pe acum există probleme, clar nu are niciun rost pe viitor. Mai bine se termină acum, că nici nu a început bine, decât mai târziu când îți va fi greu.

Comunicați!

| Felys a răspuns:

Nu sufoca omul, lasa-l pe el sa te caute, daca nu o face insemna ca deja s-a plictisit de tine asa ca ai face bine sa nu cazi in ridicol