| cristy_9801 a întrebat:

Am o relatie ca o tipa de cateva luni, si am o nedumerire fiindca prietena mea sustine ca e virgina, dar nu stiu am o indoiala, deoarece ca baiat am mai umblat si eu pe acolo ca manuta, si am excitat-o destul de tare, pe langa punctul g(l... c)scuzati expresia, mi s-a parut ceva supect, o bucata"de carne era prinsa de buza... "ca pana acum nu am mai intalnit. sper sa nu radeti de mine, si astept sa ma lamuriti.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Clitorisul nu are absolut nici o legatura cu punctul G. Presupun ca tu nu ai absolut nici o idee despre cum arata aparatul genital feminin (facand confuzii atat de serioase), asa ca e imposibil sa stii ce e normal si ce nu. Posibil sa aiba un clitoris mai proeminent, dar asta nu are legatura cu virginitatea. Nu inteleg de ce te-ai indoi, daca fata spune ca e virgina.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. După ce că virginele sunt în mare parte încuiate şi cu mentalităţi de lemn, mai vin şi de-alde tine care întreţin această mentalitate stupidă. Care e relevanţa dacă e virgină sau nu?! Cui îi pasă. Vă înţelegeţi, vă potriviţi, aia e relevant.
2. Tu eşti sigur că ai ajuns la "mij"?
3. N-ai nici cea mai vagă idee despre fiziologia feminină şi despre aspectul organelor genitale ale unei femei. Să mor de înţeleg ce cauţi tu cu o fată.
4. Pune mâna pe o carte!

| Rebecca a răspuns:

laughing Nu stiu nici fiinta aia cat de imbecila a fost sa te lase sa pui mana si sa ii violezi intimitatea. In fine, nu e problema mea. Cui ii pasa daca e virgina pana la urma. E mai interesant daca o dezvirginezi tu?(Desi eu sper sa nu se intample-saraca fata-)

| Silvia_6960 a răspuns:

Chiar nu inteleg relevanta daca este virginalaughing Deci nu inteleg ce fe de importanta ar putea avea?
Daca va intelegeti, si va iubiti mi se pare inutil sa tii cont de asta.
Si oricum cum sustin si ceilalti utilizatori de pe TPU, invata un pic de anatomie.big grin

| Zazu a răspuns:

Langa clitoris este un orificiu prin care face pipi, si nu are de-a face cu punctul G care se afla in interiorul vaginului, nu este obligatoriu sa il aibe toate femeile.Nu mai "umbla " cu degetul, risti sa o deflorezi.Lasa fata in pace, mai cresti si tu putin, mai pui mana pe o carte de anatomie sau macar pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Vagin si dupa aceea o sa te lamuresti!

| Zazu a răspuns:

Da!, am observat cat de bine stii, sau cat de bine crezi ca stii...

| dhraqull a răspuns:

Las-o la altu decat s-o desvirgineze un neindemanatic ca tine! Auzi la el: "i-am stimulat cu mana punctul G" "o bucata de carne prinsa de buza".

| shakira a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughingnu rad de tine rad de ce ai skris...doamne sfinte u ai facut anatomie la ora de biologie ca eu nu cred...aloooooooooo u te auzi ca zici, vai de saraca fata ce konteaza daca e virgina sau nu, atata timp cat va intelegeti e totul ok.deki las-o pe fata in pace, inseamna ca nu o iubesti destul de mult incat sa ai deplina incredere in ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))))))) prietene, tu habar n-ai anatomie. nu mai manca rahat ca "te-ai exprimat gresit". cum naiba sa crezi punctul G este, de fapt, clitorisul? clitorisul este situat in exteriorul aparatului genital, in timp ce punctul G este situat in interiorul vaginului.
ma amuza teribil faptul ca, dupa felul in care vorbesti, incerci sa pari experimentat. dar nu stii nimic.
lasa saraca fata in pace sa-si gaseasca altul mai bun laughing)

| cristy_9801 explică:

Nu m-ar deranja daca nu ar fi, dar ma deranjeaza ca m-a mintit
. si adevarul e ca m-am exprimat gresit la niste cuvinte, dar va asigur ca stiu destul de bine ce e si cum e.