| Madalin_Ilies_1995 a întrebat:

Buna,am si eu o nedumerire si va rog sa ma lamuriti cat se poate de rapid.Am facut baie cu prietena mea in cada, ea fiind virgina, si ne satisfaceam unu pe celalat.La un moment dat eu mam excitat mai tare si am ejaculat in partea dreapta a fundului ei.Am curatato si mam curatat si eu pe maini dar sperma a ramas in apa din cada dupa care am continuat eu sa o satisfac cu degetul.A doua zi a inceput sa o doare burta si se tot gandeste ca a ramas insarcinata de la treaba aia.Asta s-a intamplat in data 11/8/2014 si ciclul trebuie sa-i vina dupa data de 20/8/2014.A facut un test dupa o saptamana si a iesit cu o linie, adica ca nu e insarcinata.Intrebarea e, poate sa ramana gravida daca e virgina? Am ramas eu murdar cu sperma din apa? Se poate intampla asa ceva, au mai fost cazuri? Nu stim ce sa facem si nu mai avem rabdare sa asteptam pana vine ciclu.

Răspuns Câştigător
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Eu zic că n-are cum să fi rămas însărcinată doar din atât.

3 răspunsuri:
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Ar fi avut mai multe simptome daca era insarcinata, nu doar atat.

| Madalin_Ilies_1995 explică (pentru PaulTheBoneBreaker):

Pai ciclu trebuia sa-i vina in data de 20, in plus a zis ca i s-au marit sanii si sfarcurile si o dor sanii, merge foarte des la baie.a slabit 5 kg, nu are pofta de mancare.