| silvia_6803 a întrebat:

Buna am o relatie de 1 an si 5 luni si as dori cateva sfarturi de la voi. de la o vreme asa am inceput sa devin mai geloasa si mai posesiva lucru care nu mi s-a intamplat niciodata. Am impresia ca iubitul meu imi ascunde ceva, am vorbit cu el chiar, si a zis ca nu am de ce sa ma indoiesc de el, mi-a zis ca pot sa-l sun la orice ora, sa umblu peste tot imi zicea lucrurile astea cu lacrimi in ochi. Un lucru este ciudat ca el nu si-a mai incarcat cartela de vreo 2 sap lucru care nu se intampla niciodata si acum il sun numai eu, el daca ramaneam eu fara credit se ducea imediat si imi incarca telefonul ca sa putem vorbi si el nu isi incarca cartela lui...Acum nu stiu ce sa fac de ce sunt asa de nesigura pe mine, de relatia mea cu el?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Dupa un timp intr-o relatie incepe sa intervina monotonia, incearca sa il asculti mai mult poate sunt multe de spus din partea lui! Fiti mai deschisi si sinceri si totul va fi bine! kiss

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-l mai iubesti si de aceea il suspectezi de tot felul de chestii urate. A fost indragosteala, nu iubire, s-a dus si acum n-a mai ramas incredere si respect, deci relatia se destrama.