| AlexandraaGeo25 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 si am probleme la incarcare. Cand il pun la incarcat se incarca foarte greu sau deloc dar cand umblu pe el se descarca imediat, adica mai repede decat ar trebui. Care ar fi problema si ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| OMGisBrainiac a răspuns:

Este încărcătorul original? Priza este corespunzătoare?
Dacă da, atunci este distrus litiumul din baterie.

| AlexandraaGeo25 explică (pentru OMGisBrainiac):

Incarcatorul este original si am mai incercat cu altul si tot la fel. De ex, aseara l-am pus la incarcat si avea 30% iar azi dimineata cand m-am trezit si m-am uitat la el avea 42%.