| mister_8143 a întrebat:

Cum as putea sa imi potolesc starea asta de gelozie cand vad ca sora prietenului meu vb inca cu fosta iubita a prietenului meu desi zicea ca nu o suporta. mi-e frica sa nu-mi distruga relatia cu prietenul meu si-l iubesc enorm de mult.sunt sigura ca si el. dar sa ma inteleg bine si cu sora lui si sa o indepartez pe fosta din viata surori lui, sa fiu eu inaintea ei inainte sa ajunga ea sa -mi strice relatia. ce pot face?

1 răspuns:
| daniella_5715 a răspuns:

Nu ai ce face decat sa te comporti foarte frumos cu el, sa ii arati cat il iubesti ca sa fi sigura ca nu o sa ti-l ia.Si inca ceva...nu te face prieten si cu dracu sa treci puntea, ca aici o sa iti puna piedica.La sora lui ar trebui sa fi mai atenta, dar in acelasi timp sa nu banuiasca asta.ai grija de voi :X