| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de 2 ani iar iubitul meu continua sa imi ceara poze nud.Nu vreau sa ii dau si mereu ne certam cand imi spune despre asta. Zice ca nu am incredere in el.
Inaintea lui am mai avut o relatie cu un dobitoc care cerea poze asa ca sa vad ce reactie are si ce face, i.am dat poze de pe internet, dupa care mai tarziu m.a santajat si si.a batut joc de mine.Nu puteam demonstra ca nu sunt eu, la fel cum el nu putea demonstra ca sunt eu.Dar mereu baietii sunt ridicati in slavi si sunt crezuti cand vine vorba de asta.
Ok si de atunci m-am invatat minte sa nu trimit niciodata. Daca erau poze cu mine atunci era si mai grav, nu ca n-ar fi fost destul.
Nu stiu cum sa il fac sa inteleaga, i.am zis ca eu nu vreau sa ma risc si in continuare nu am sa o fac pana nu ne mutam impreuna cel putin(probabil vara asta). Avem amandoi 19 ani.
Ps: da este o relatie serioasa si toate cele insa dupa ce am patit prima data ceea ce am patit, nici macar nu vreau sa stau pe ganduri.Indiferent cine e.Adica nu consider ca ar trebui sa ma risc, ptc nu stiu niciodata ce cearta intervine si are o reactie urata, si nu doar atat insa eu nu sunt genul de om ce sa fiu tinuta la degetul mic.
Ceva sugestii?

18 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Spune-i ca ma risc eu sa ii dau niste poze nud.dar ce da la schimb?
Nu vreau tot poze, niste limbi m-ar satisfacewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te pune cineva sa iti arati fata in acele poze? Nu cred.

| 2EXA a răspuns (pentru alina2k18):

Hai ma fata fi serioasa! E vorba de o dovada pe care el o are si cu care ma poate santaja daca are chef, nu de lins inghetata.

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Tu toata ziua numa la limbi visezi

| RAY a răspuns (pentru 2EXA):

Iubitul cere poze nud? pai de ce? de ce as cere eu iubitei mele asa ceva

| Rux04 a răspuns:

Te sfătuiesc să nu cedezi pentru că le poate publica pe diverse siteuri sau te poate santaja. Spune-i că-l vei părăsi dacă va mai insista.

| 2EXA a răspuns (pentru RAY):

Inteleg ca voi sunteti mai bolnavi mintal si ca va masturbati pe o poza, insa refuz sa fac treaba asta. Pe langa treaba cu riscul, mai e si o mare prostie sa te masturbezi pe o poza unde vezi un cur si niste sani happy si cu asta am zis tot.

| RAY a răspuns (pentru 2EXA):

Sincer nu inteleg de ce as cere asa ceva,cati baieti crezi ca cer asa ceva? aveti relatie la distanta? de ce nu faceti sex? de ce prefera doar poze aiurea, nu toti cerem poze asta o fac obsedati sexuali, imaturi, copii de 15, 16 ani un barbat nu face asa ceva

| 2EXA a răspuns (pentru RAY):

Exact! Nu pot sa zic ca e chiar o relatie la distanta insa de cand am inceput facultatea m.am mutat in chirie intr.un oras la 30 minute distanta cu masina, si ne vedem in fiecare weekend. happy

| sofisis a răspuns (pentru 2EXA):

Fa-ti fara sa ti se vada fata!

| HadesSs a răspuns:

E simplu daca tot ''i se face dor de tine'' si vrea sa te vada nud il suni cu video simplu si la obiect laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Care iubita? laughing)
AIa cu 5 degete?winking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Gluma e buna dar nu am inteles ce vrei sa spui, eu nu am vb de iubita

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

AI zis ca nu ai cere IUBITEI TALE asa ceva...
care iubita?

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Nu am iubita,vorbeam de alta viata in care eram fraier,prost, indiot, tampit si credeam ca exista fete sincere, serioase, fidele

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt sincera si fidela dar nu serioasa laughing)

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

)))))))))))) misto si sfanta in pat

| Bogdann1107 a răspuns (pentru RAY):

Din lipsa. sti ce zic happy