| LAURCOXY a întrebat:

am o relatie de 4 luni si ceva cu prietena mea.suntem la o distanta de vreo 300 de km ne-am intalnit de vreo 3 ori si vorbim foarte des la telefon.amadoi suntem sportivi si tot asteptam clipa cand ne vom intalni la concursuri si in deplasari in vara care va veni. vreau sa ma ajutati credeti ca mai dura relatia pana atuncii.mentionez ca am intretinut relatii sexuale cu ea si pe deasupra era si virgina. ea zice ca tine mult la mine si mie nu prea mi se pare.tot timpul sunt gelos si cred ca ma insala ...nu stiu ce sa mai cred. ajutati-ma pls dati-mi niste sfaturi dau fundita. sfaturi de orice gen

1 răspuns:
| 1People a răspuns:

Amice daca te insela si vroia pe altul se despartea pur si simplu de tine intelegi totusi sunt 300km tu ai ziso ti se pare din cauza distantei dar sincer sa fiu "ochii care nu se vad se uita" deci nu cred ca o sa tina foarte mult... chiar si asa 4 luni cu o persoana la o asfel de distanta este ceva FUNDA:X!?