| Cristina_7964 a întrebat:

am o relatie serioasa, de 1 an, mi-am inceput viata sexuala cu el si nu as vrea ca aceasta sa devina monotona, sa ne plictisim unul de celalalt, ce as putea sa fac? ajutati-ma!

10 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Cristinuta draga, varianta optima cred eu, ar fi sa treci pe la librarie si sa-ti cumperi carti in domeniu. Explicatiile sunt foarte detaliate.
Apoi treci la experimentari!
Eu iti doresc mult succes!

| AnToOniiia a răspuns:

Lasa`mi si mie msj plshee heedpa cat timp ati facut`o?

| Instinkt a răspuns:

Sugeio folositi kama sutra sugeio si suck again

| nuta a răspuns:

Eu din felu meu de'a fi sunt o persoana plina de surprize
imi place sa'i fac tot felul de surprize, si sunt atenta in discutiile pe care le avem si surprind ce ii place
deci eu cred ca asta e un mod in care nu intervine monotonia
cel putin la mine nu a intervenit si suntem d mai bine de un ambatting eyelashes
in vacante cauta sa facem diverse exursii. si singuri, dar si cu alte cupluritongue

| Opt1k a răspuns:

Ai facut sex cu el pana acum? daca nu incearca si in afara de asta mai incearca si sa fi cat mai alaturi de el si pur si simplu fi tu insuti!

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Pai asta depinde de voi.
si aparitia noului intr-o relatia este bine venita

| Cristina_7964 explică:

Da, am facut sex cu el

| Cristina_3098 a răspuns:

Incearca sa fii creativa in limita bunului simt si fii cat mai iubareata dar nu posesiva. PUP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cristina! nu trebuie sa-ti fie frica de asa ceva daca va iubiti!

| ANNA_2327 a răspuns:

din curiozitatehee hee dp cat timp te-ai culcat cu el?tongue suntem in aceeasi situatie.:X...comm sau lasa-mi mesaj:*>big grin