| anonim_4396 a întrebat:

Am o varsta foarte mica.insa de mica,, am avut relatii cu baietii, bine nu relatii sexuale,, insa 2 baieti mi-au pus capac.si acum nu stiu cu care sa raman,, amandoi sunt mai mari de decat mine cu 2-3 ani.si amandoi tin la mine.si eu tin la ei.chiar foarte mult.credeti ca ma puteti sfatui?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O varsta foarte mica? Cat de mica?raised eyebrows
Esti sigura ca vrei sa te legi la cap de la varsta asta?
Da, poate ca baietii sunt foarte draguti, te plac, te complimenteaza, dar fii atenta ca isi urmaresc interesul.
Daca tii la ei in egala masura renunta la amandoi. Cea mai buna solutiewinking

| catthshshshs a răspuns:

Tu stii mai bine cu care vrei sa fii.Sunt totusi curioasa ce varsta ai...Asa ca tu deciziwinking

| theodoraafi a răspuns:

Buna,

eu te sfatuiesc sa iei o pauza, de la aman2, sa stai departe de ei si asa poate o sa iti dai seama ce simti pentru ei cu adevarat...

succeshappy

| psihox a răspuns:

Pune-i la incercare sa rezolve aceleasi lucruri si lucruri diferite, dar baietii sa nu se vada in timpul muncii. Mai converseaza cu mama ta, ii povestesti despre muncile baietilor si sa-ti mai dea sfaturi cu care baiat sa te imprietenesti si casatoresti in viitor. Analizati pe cei doi baieti, tu si cu mama ta. Cu bine.

| BLABLAGAGA a răspuns:

Fa o simulare in care sa cazi de la o inaltime foarte mare in apa care va sari dupa tine cu el vei ramane

| ::–]¦•¦[--::K! Đ∂∂∂::--]¦•¦[--:: a răspuns:

SaLl,
parerea mea e ca trebuie sa renunti la baieti... o perioada. te va ajuta sa iti dai seama ce vrei sa facihappy

| x99agenty a răspuns:

Cred ca nu stiua sti ce sa fac eu