| DanielPopescu a întrebat:

E ciudat daca vreau sa intretin relatii sexuale cu mama si sora unui prieten?
Imi place foarte bine amandoi si nu stiu pe care sa o aleg.
Ambele sunt mai mari decat mine.
Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

E bine de stiut ca le doresti tu, dar ele te doresc pe tine? In cazul in care si ele te doresc, ce vei face cu prietenul tau in acest caz si plus de asta vei provoca o altercatie intre mama si fica.Parerea mea este ca sunt o gramada de fete pe care le poti cunoaste, cu care poti interactiona si cu care poti sa iti fauresti o relatie.Hai ca una era sa iti placa de sora lui dar tie iti place si de maica-sa.Mai bine ia-ti gandul de la ele, parerea mea personala ca sa nu iti strici prietenia cu amicul tau.Multa sanatate!

| DanielPopescu explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Ai mare dreptate, multumesc!

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mai schimba mâna, fanteziile sunt bune.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cheama-ma si pe mine si te ajut eu.

| Pantagruel a răspuns:

Mama prima. laughing