| BuzduganDinu a întrebat:

Buna!
Am observat de 2 ori cand ejaculam in Prezervativ, se vedea un punct negru, de ce?
Cand ejaculez incepe sa ma usture pe gat asa ca si cum m-ar intepa cineva, de ce?
(spuneti-mi daca e bine)

Răspuns Câştigător
| RaduuuuX3 a răspuns:

Punctu ala negru este o mare concentratie de spermatoizi care au fost eliberati...si e normal sa te doara putin pe gat. e o reactie normala sau in cazul cel mai tzmpit doar te durea in gat de la o raceala...nu stiu du-te si *** medic ca eu nu sunt expert ok? mult noroc

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Despre partea intai nu pot sa-ti spun nimic, fiindca nu inteleg la ce te referi.
Despre partea cu usuturimea: s-ar putea sa faci o reactie alergica la propria ta sperma.

| virusu007 a răspuns:

Finkk o ai mica ma frate deia

| deeasmileforever a răspuns:

Pentru ca aia(****), e incputul, de la 16 ani in colo asa se intampla, eu sunt doctora si stiu.