| Messi10 a întrebat:

Salut, ma numesc Dumitru sint din MD, si am o problema!
Cam cu o luna in urma ma masturbam de 3-4 ori pe saptamana si ejaculam prea repede, nu stiam ce sa fac, cu o fata nu am incercat inca si m-am speriat si am incercat sa ma abtin, dar mai mult de o luna nu pot!
Spuneti-mi ce sa fac va rog, poate este vreo cale, m-am masturbat mult timp si ejaculez la 4-5 min. si apropo am 15 ani am inceput cam la 12- 13 nu sint sigur! ce propuneri aveti?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Gaseste-ti ocupatii interesante si te vei putea abtine. Tine doar de vointa.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu mai sta atat de mult in fata pc-ului

| danut a răspuns:

Du-te la doctor, repede, cat se poate de repede pentru ati acorda un tratament, altfel devine un viciu distrugator.

| danibv28 a răspuns:

Am impresia ca la tine a devenit un tic. La fel ca si cu tigara.