| AleAleAle1111 a întrebat:

am pe telefon un calendar pentru fete si imi spune ca sapt asta sunt in perioada fertila m-am culcat ieri cu prietenul meu neprotejat,stiu o sa spune ca dc am facut asta ca nu trebuia.dar prima data cand a terminat nu si-a dat drumu in mine mi-a si aratat am mai stat cv timp s-a sters tot. apoi am inceput iar, a doua oara cand a scos'o a stat vreo 2 3secunde si apoi si-a dat drumu deci nici nu m-a atins stiu ca sunt riscuri mari da in cazu asta este vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata? el zice ca nu s-a intamplat nimic da mie imi este frica.:-s

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca exista, in perioada aia sa stea departe de tine, orice metoda poate fi un esec, mai ales asta aleasa de el, cea mai proasta dintre toate.

| Clodmod a răspuns:

Calendarul menstruatiei

| belysa a răspuns:

Mai riscuri sunt mereu,mai ales in perioada fertila, dar daca sunteti siguri ca nu s-a intamplat sa scape in tine, sau prima oara cand s-a terminat actul, si el sa splat bine, la fel si tu este in ordine.Si a doua oara cand ati facut-o sa-a intampltat la fel sa nu termine in tine si apoi sa va spalati bine amandoi, in special tu, nu ar fi problema, nu ai avea de ce sa-ti faci griji.Acum tu stii m-ai bine cum s-a intamplat...Succes

| KatherineSophia a răspuns:

Buna, daca nu a facut pipi dupa prima ejaculare sunt sanse destul de mari deoarece spermatozoizii au mai ramas pe " teava ", sper ca ai inteles.
Eu zic sa iei escapelle si scapii de grijii.
Te pup si ai grija de tine macar foloseste prezervativ, eu folosesc anticonceptionale si in perioada de la mijlocul lunii si prezervativ, ai grija de tine, ppa :*