| alexmartis a întrebat:

Buna, am penisul curbat si nu stiu in primul rand daca este ok, eu am citit si am mai intrebat si mi s-a zis ca un penis curbat stimuleaza mult mai bine punctul g, mai pe scurt mai multa placere pentru femeie) astept raspunsuri, ms❤

Răspuns Câştigător
| Mariaa005 a răspuns:

Daca nu ai nicio problemă din cauza asta, este foarte ok, iar faza cu punctul G e reala, chiar il stimuleaza mai ales daca sta fata deasupra, in concluzie ai un avantaj )

| alexmartis explică (pentru Mariaa005):

Pai n-am nicio problema, nu ma doare, ma ejaculez normal.

| alexmartis explică (pentru Mariaa005):

Ai instgram ca vreau sa te mai intreb cv)?

| Mariaa005 a răspuns (pentru alexmartis):

Maryaa.005 contul separat pentru TPU

| alexmartis explică (pentru Mariaa005):

Ti am dat mesaj

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok. Esti apt pentru a avea acte sexuale.

| Lauramee a răspuns:

Daca nu ai neplaceri la contactul sexual, daca ejaculezi cum trebuie, atunci este ok sa fie si asa.

| MirceaStoica a răspuns:

Si eu il am la fel si am fost la doctor, mi-a spus ca totul este in regula, dar prezervativul are sanse mai mari sa se sparga. Cheers!