| marius_1927 a întrebat:

Help me! am penisul curbat, m-ar interesa daca se vindeca cumva, adica sa revina la forma dreapta? astept raspunsuri urgente!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Multi barbati au penisul curbat. Nu este o boala, deci nu are motive sa se vindece. Se datoreaza dezvoltarii diferite a corpilor cavernosi. Nu are nici o smenificatie si nici nu afecteaza viata sexuala.

| User a răspuns:

Ce-aveti domne cu penisul curbat. la ce-ti trebuie sa fie drept, ca doar nu-l inrolezi in armata.

| Blackheartt a răspuns:

rolling on the floor))))))frate m-am urinta pe mine de raslaughingda ma nu se intmpla nimic indeferent cum loi avea

| WhiteShadow238 a răspuns:

Depinde cu ce mana o freci... (la masturbare ma refer) daca o freci cu mana dreapta inseamna ca o ai spre dreapta si daca vrei sa o faci dreapta freaco cu stanga pana isi revine la forma dreapta... si invers daca o freci cu stanga freaco cu dreapta pana se reface laughing