| SimonaLavinia a întrebat:

am probleme cu facebook-ul. Este blocat (ceva de genul), imi apar iconitele de la notificari, mesaje si cereri de prietenie bifate toate in acelasi timp, unele peste altele, nu arata nimic, doar albul clar se vede, nu pot face nimic pe contul meu. Nici sa ma deloghez nu pot, ma puteti ajuta cu ceva?

1 răspuns:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Incearca alt browser. daca folosesti intenet exp. schimbal cu google chrome sau cu mozila sau cu operawinking