| MartinAlabert a întrebat:

am probleme de exprimare, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Cand citesti o carte din dorinta de a-ti imbunatati vocabularul, nu alege "Cartea cu trei iezi". Da, am fost ironic. Trecand de la ironie la seriozitate, citeste o carte de psihologie buna si fii cu dexul in fata. (e mai ok online, gasesti imediat cuvantul). Astfel vei fi uimit in cateva luni de noul bagaj de cunostinte... si de noul vocabular, desigur.
Trebuie sa ai incredere in tine.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Exerciții citește, pentru ați putea da drumul la exprimare!

| Marian1001 a răspuns:

Simplu,punete pe citit

| BuffaloxD a răspuns:

Citește cât mai mult și încearcă sa vorbești cu cât mai multă lume.