| Kiss4Boys a întrebat:

am să încep direct să nu mai trag de timp. Stiți și voi la fel de bine ca mine ca summer is end but, scoala a inceput si sad mi-am revazut colegii, profesorii, etc - etc.

Mi mi-a placut de un baiat cu un an mai mare ca mine :-J de pe la mijlocul anului trecut, m-am atasat foarte mult de el, vorbeam alea, alea. Apoi mi-a spus ca lui nu ii place de mine, caci aflase de la un coleg. Dar am ramas prieteni. Vara aceasta nu m-am mai gandit la el, eram prea ocupata sa ma distrez. Si acum ca scoala a inceput, cand l-am vazut am simtit un gol in stomac, dar el nu a vorbit cu mine, iar eu stateam cu colegii mei si el cu ai lui. L-am prins de cateva ori cand se uita la mine, acum sta langa mine, imi zambeste. Ce credeti ca a inceput sa ii placa de mine rolling on the floor sau este fericit sa ma vada rolling on the floor. I ` m so confused sad.
Fundaa :*

4 răspunsuri:
| Inemes a răspuns:

De ce nu il intrebi? straight face

| Kiss4Boys explică (pentru Inemes):

Cum ar fi sa merg la el :
Băi idiotule, i love you rolling on the floor

| Inemes a răspuns (pentru Kiss4Boys):

Sincer, ar fi super daca i-ai zice astawinking

| SlayMorty a răspuns:

Poti incepe prin a face din simple zambete niste vorbe. Apoi din niste simple vorbe o conversatie... Afla ce ii place si poate aveti ceva in comun. Nu incerca sa fii ceea ce nu esti si sa te prefaci ca si tie iti place ceva care de fapt nu sporti. Hope it helps