| lovestory2111 a întrebat:

Buna,e un baiat de varsta cu mine dar mai inalt si mai facut are 16 ani la fel ca si mine,povestea a inceput asa: O colega m-a impins in el intr-o pauza eu nu-l stiam pe el si nici el pe mine,chiar daca suntem din aceeasi scoala laughing el s-a uitat foarte ciudat la mine,iar eu la fel,dupa toata intamplarea asta el a inceput sa se bage "din greseala" in mine,apoi am vorbit,da doar la scoala si cateva minute el ma lua in brate dar nu e nimic intre noi, au mai fost catea incidente neplacute in care el imi spunea ca ma iubeste dar nu il credeam,iar intr-o zi el era cu alta fata sarutandu-se,m-am simtit asa naspa infine a trecut faza aia dar el iar se tot baga in mine,ma lua in brate si dinalea si am continuat asa cateva luni,dar cand treceam pe hol unul pe langa altul nu ne bagam in seama doar cand eram in colturile "secrete"ale scolii laughing) intr-o zi chiar inainte sa se termine scoala eu eram la unul din colturile alea si stateam si ma gandeam, iar el a venit din spate si m-a prins de coapse apoi a fost un schimb de replici intre noi, iar el si-a pus mainile pe fata mea si mi0a ridat capul,stateam si ne uitam unul la altul dar nu faceam nimic pana am zis eu plec,iar el a zis pleci? si eu am zis da,iar el a zis bine pleaca,cand am ajuns aproape de clasa a zis daca pleci nu mai vorbesc niciodata cu tine,iar eu orgolioasa fiind am plecat. Iar mie imi place extrem de mult de el,dar lui nu cred pentru ca atuni cand eram la scoala ne bagam in seama,dar cand eram in afara scolii nu vorbeam, iar acuma ca e vacanta nici atata. ce credeti ca a fost pana la urma? oricum vreau sa-l uit, dar nu reusesc deloc mereu and nu ma mai prea gandesc la el apare cineva sau ceva de imi zice de le sau ceva ce apartine de el sad

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Cred ca a fost o joaca de copii. Asa sunt majoritatea baietilor, iti dau de inteles ca te-ar place, fac joculete cu tine, gen faza cu impinsul pe hol apoi te lasa cu ochii in soare. Crede-ma ca daca te placea cu adevarat nu ti-ar fi zis "bine pleaca" ci te-ar fi oprit, te-ar fi luat de mana sa nu pleci sau ceva.
Ai zis ca l-ai vazut sarutandu-se cu o fata... Eu cred ca nici macar nu era impreuna cu fata aceea, sau daca era s-a terminat super repede pentru ca din ce imi povestesti el nu e genul de baiat care sa stea intr-o relatie, ci gneul care trateaza fetele ca pe niste trofee, se joaca putin cu ele apoi se plictiseste si le lasa.
Eu zic sa il uiti pentru ca nu a fost nimic serios, doar niste jocuri amagitoare si sa incerci sa iti cauti unui baiat care sa te merite nu sa fie ca baiatul asta.
Si spune-le prietenilor tai sa nu mai aminteasca de el o perioada. Pune-te pe primul loc si spune-le asta. Ai sa vezi ca dupa un timp o sa iti amintesti singura si vei rade. big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, daca te imping in cineva, inseamna inceputul unei relatii cu nabadai?

Gaseste-ti un prieten ( iubit) apoi vino sa ne spui ca iti vorbeste urat si te jigneste sistematic.