| ana112233 a întrebat:

Am Samsung Galaxy Y S6012 Duos si vreau sa imi descarcarc aplicatia Temple Run de pe Google Play.Doar ca,atunci cand dau la cautare, nu mi-o gaseste. Puteti sa-mi spuneti cum as putea-o gasi si downloada? Mersi.Dau funda:*

3 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Intra pe filecrop.com si iei tot ce vrei de-acolo,,, nu uita dupa numele aplicatii scrii terminatia.apk cand vrei sa cauti o aplicatie telefon.
Oricum, pentru Duos nu merge bine temple run,.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

NU vă învăţaţi minte până nu vi se suspendă contul!

| AlexRizi a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/samsung-galaxy-y-s5360-softwares_3743/1/ Acesta este site-ul de unde poti sa descarci orice aplicatie pentru android. Acest site il fol si eu pentru galaxy s3 si este fb