| robydov a întrebat:

URGENT! temple run merge pe Samsung galaxy y duos? imi arata ca aplicatia nu ese instalata dupa vreo 5 min...

Răspuns Câştigător
| F4T4L a răspuns:

Buna ziua/seara vrei temple run sau si acela brave gratis care merge 100%? Uite ce trebuie sa faci:
1. Trebuie sa ai cablu de date USB de telefon pana la laptop.
2.Accesati acest link:
a)temple run:http://mediafire.com/? dlixpft65o8wjlw si dai pe ala cu verde si se instaleaza. Apoi dai clic dreapta pe aplicatie dupa ce e descarcata si dai send to si removable disk (g) si gata! apoi scoti cablul si intrati pe telefon la fisierele mele si dati pe temple run.apk si dai instalare si astepti. Apoi simplu deschizi aplicatia ca iti apare cand intri in meniu!
2)temple run brave:http://mediafire.com/? uz290bjac4c2sbc apoi faci la fel ca si la primul bafta! sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

3 răspunsuri:
| deepinlovewithyou a răspuns:

Hei, eu iti zic sa iei aplicatia de pe Magazin Play, acolo sunt aplicatii numai pentru Android. Poate fisierul care l-ai luat tu, nu este compatibil cu telefonul ( ma refer la format ).
Mai incearca, trebuie sa-ti mearga la un moment dat.

| mariass a răspuns:

M-am uitat pe net si telefonul tau pare cam mic, destul de posibil sa nu mearga CRED.

| Dobre_Stefan_Paul_1994 a răspuns:

Da merge