| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu cateva intrebari:
Cam care sunt sansele sa ramai insarcinata daca iubitul foloseste metoda coitului intrerupt iar fata are himenul elastic?
Pentru a avorta medicamentos sau prin chirurgie ai nevoie de semnatura parintelui sau de a oricariu major?
Ms.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| shadow72 a răspuns:

Ce e metoda coitului intrerupt? sunt mai tarand e felu meu chiar daca sunt de la oras.

| aryana1991 a răspuns:

Doamne cata prostie.Metoda coitului intrerupt? lool. Himenul nu are nici o treaba draguta asa ca ai sanse mari sa ajungi la un avort si daca iei pilula de a doua zi ai ceva sanse sa scapi daca nu la ginecolog cu mama sau tatal...

| Sicmao a răspuns:

Aaa, chiar asa scump e un prezervativ?

| Pitzipoanca a răspuns:

Mai copii. Himenul nu are nicio treaba cu sarcina.

Răspuns utilizator avertizat
| S4GSpeedy a răspuns:

99 %, ai grijă.