| Anemarrie124 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.
Prietenul iubitului meu se poarta ...cam ciudat... dain cate am vazut cred ca ma place.
Vorbeste des cu mine, imi spune ca sunt frumoasa..cateodata cand iesim pe undeva vine si el cu noi si intodeauna vrea sa plece.(..nu cred ca-i pica bine sa ne vada impreuna)....Si inca cateva lucruri care imi dau de inteles asta.
Nu as vrea sa ne stricam prietenia pentru asta, vreau doar sa stiu.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa ii placa sau sa fie indragostit de tine; cel putin asta spune comportamentul descris de tine.Decizia este numai a ta.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai cred ca este indragostit de tine happy

| AanoniM17 a răspuns:

Pai ce vrei sa mai stii daca stii deja ca te place nu exista alta varianta...si poate ca o sa isi dea seama ca tu esti cu prietenul lui si o sa te uite...inceraca sa vb cu el cand ramaneti singuri