| MADALINAAAA a întrebat:

am si eu nevoie de cateva raspunsuri din partea voastra.Sunt cu primul baiat cu care intretin relatii sexuale de aproape 4 luni, in acest timp am folosit anticonceptionale.acum el trebuie sa plece in alta tara, asa ca luna asta n-am mai luat, dar el a mai anulat putin plecarea si ultima oara am facut-o neprotejat, insa el nu si-a dat drumul in mine si o scotea mai mereu ca sa o stearga.stiu ca e posibil sa fiu insarcinata si sunt foarteeee speriata de chestia asta.merg pe noroc acum. dupa cat timp se face testul de sarcina? am 18 ani fara 2 luni, n-as suporta sa fac un avort de la varsta astacrying ar fi cel mai traumatizant lucru care mi se poate intampla.In afara faptului ca mi-e foarte frica, nu stau nici prea bine cu banii si n-as avea de unde sa fac rost de ei pentru un avort. discutia cu parintii e total exclusa, mai ales ca ei sunt plecati din tara si daca ar afla ceva ar insemna desfiintarea mea sad. Cam cat costa un avort? aproximativ.am o mie de ganduri, sunt foarte nelinistita, o groaza de intrebari.Si n-am folosit prezervativul pentru ca niciunul nu prea simtim nimic cu el si acum cam regret desii in momentele alea n-as fii spus acelasi lucru happy astept cat mai multe raspunsuri :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cand te-ai **** n-a fost traumatizant!?