| OOodesOOo a întrebat:

Buna:* am si eu nevoie de cateva sfaturihappy
sunt cu un baiat de cateva saptamani si nu stiu cum sa il fac sa il tin langa mine mai mult timp.adica el e genul care nu prea tine la relatiile lungi iar eu chiar tin enorm la el si el imi spune mereu ca tine la mine dar il cunosc si stiu ce fel este... ce credeti ca as putea face? fundita la raspunul care ma ajuta cel mai mult:*

Răspuns Câştigător
| ramoyoopisicel a răspuns:

Gaseste niste activitati pe care sa le desfasurati impreuna... de exemplu cheama-l la tine acasa si faceti o pizza sau o prajitura... iesiti la un film, fii naturala, nu ii arata ca esti geloasa, pentru ca baietii urasc gelozia si daca o sa ii faci faze de gelozie cu siguranta o sa se supere. intelege-l cat poti tu de mult, sprijina-l, lasa de la tine, nu-l deranja foarte des cu telefoane sau pe mess, ai rabdare dupa el si o sa fie bine.

3 răspunsuri:
| Pustoaicka50 a răspuns:

Mai bine te-ai desparte de el dupa 2 luni iti va trece crede-ma am fost in situati asta dar chiar nu merita dupa aia va iesii cu esti o c*rv@ si toate cele...Degeaba iti va spune te iubesc daca nu va simtii asta nu merita pentru ca odata ce te calca el in picioare pentru ca se joaca cu sentimentele tale de ce sa te mai joki si tu in picioare ca ai demnitatea ta sunt sentimentele tale nu ale unui caine aruncat in strada.Te vei despartii odata iti va spune te iubesc te vei impaca si sa-si bata iar joc? nu merita sa te ia la bataie ca se va ajunge si aici! Nu accepta sa ridice nici un baiat palma la tine pentru ca o va ridica odata si 2 oara si tot asa de ajungi in spital ca restul! Nu fii lasa gandeste de data asta cu mintea si nu asculta ce spune inima calcati pe suflet si mai tarziu vei realiza ca a fost bine ce ai facut! PWP sper sa faci alegerea potrivita.

| OOodesOOo explică:

Pustoaicka mi'ai dat sfaturi utile dar nu e cazul sa ma despart de el.adica se poarta cu mine ca si cum as fi sungura fata de pe planeta asta.multi imi zic sa il cred ca cica chiar tine la mine...doar vroiam sa stiu cum sa fac sa dureze mei mult relatie pentru ca de obicei le lasa foarte repede pe fete...happy multumesc pentru sfaturi:*

| OOodesOOo explică:

@ramoyoopisicel iti multumesc chiar mi'ai spus unele lucruri la care nu m'as fi gandit sa nu le fac:*