| Speciaal a întrebat:

Am si eu nevoie de sfatul vostru. M-am reindragostit sa zic asa de un baiat. Lui ii placea de mine de mult, desi am aflat de curand. Este foarte special, sufletist, are in jur de 19. Se poate spune ca este singurul baiat pe care il cunosc, care nu a inselat niciodata! Totul bine dar. e o mica problema. Pentru el este foarte important sexul intr-o relatie. Nu prea stiu ce sa fac, pana acum in viata mea nu a fost decat un singur barbat. Chiar daca am mai avut alte relatii nu am vrut sa ajung prea departe. Voi ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Sincer sa nu te implici. Ma gandesc ca esti mai mica ca si el. Mai asteapta deoarece pentru el e important sa faca sex cu tine si nu tu. Cauta pe cineva care te vrea pe tine prima data apoi sa faca sex cu tine.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ce sa-si doreasca un baiat de la tine?