| teiubesk23 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru. Acum citeva luni am avut o relatie cu un baiat la care dupa parerea mea tineam ca la un prieten.Am renuntat la el pentru altcineva si acum am vrut sa ma intorc inapoi.Am aflat ca el are o alta prietena dar simt ca el inca mai simte ceva pentru mine dar nu vrea sa arate acest lucru. Ce sa fac ca sa-l intorc inapoi. Acuma tin ff mult la el.

1 răspuns:
| Katherina a răspuns:

De obicei nu ne dam seama de ce avem pana nu pierdem, traiesc o poveste similiara.insa trebuie sa vorbesti cu el cat se poate de deschis,sa insisti daca crezi u ca e cazul... daca nu te sfatuiesc sa mergi mai departe,e prea orgolios sa te merite, insa daca crezi ca exista o mica, foarte mica sansa lupta pentru ea:*:*:*