| AnaGabitza95 a întrebat:

gresesc daca pentru baiatul pe care prietena mea cea mai buna (una dintre ele) il iubeste. simt si eu ceva frumos pentru el? ea nu are nicio treaba cu el. il iubeste dar el nu :d cel putin asta demonstreaza. se da la ea, dar nu vrea sa se combine cu ea pentru ca este cu alta fata acum.

eu il cunosc de vreo 2-3 ani. si inainte ne intelegeam fff bine. lui ii placea de mine, mie imi era drag, dar nimic mai mult. insa de asta vara :d. hmm. parca totu`s-a schimbat.
a vrut cu mine, dar stiind ca prietena mea cea mai buna il iubeste, nu puteam sa-i zic da, desi stateam cu el in fiecare seara, vb, ne tineam de mana, ne pupam straight face. el a mai incercat sa se combine cu o alta fata, dar fata aia de asemenea l-a refuzat pentru prietena noastra. intr-o seara el m-a intrebat :
" te-ar deranja daca m-ai vedea cu o alta fata?"
la care eu " e viata ta. faci ce vrei "

dupa cateva zile am aflat ca s-a combinat cu cea mai buna prietena a prietenei mele straight face( fata asta mi-a mai facut`o si cu un alt baiat. baiatul pe care l-am iubit cel mai mult si inca il mai iubesc. si nu mi-a facut numai mie faze. s-a bagat in multe relatii si a stricat tot ). am ramas socata, dar am trecut peste.

dar de fiecare data cand ma gandesc la el. sunt toata un zambet. sunt fericita. cu toate ca eu iubesc un alt baiat sad

de fiecare data cand ma vede. se uita insistent la mine. eu la el. inca a mai ramas ceva. simt eu. chiar imi este fff drag. asta vara am crezut ca l-am uitat pe respectivu` si m-am reindragostit de acest baiathee hee, dar n-a fost chiar asa.

el e fecioara. iar taurii si fecioarele. o combinatie excelenta :X

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Crezi in zodii? sau in inima ta? fata!
cum poti iubi2 in acelasi timp? nu poti
dupa cum vb de tipu asta esti indragostita lulea. stateati vara si va pupati. pai ce relatie de prietenie e asta? prima data cand am citit ce ai scris am zis " gata party is over, s-au cuplat"

inca o chestie :
te-ar deranja daca m-ai vedea cu o alta fata?"

la care eu " e viata ta. faci ce vrei "

eu zic ca el asta astepta de la tine. raspunsul asta. cum poti lasa un tip sa se atinga de tine in vreun fel sa se poarte ca si cum ai fi prietena lui apoi sa se lege de alta? nu ti se pare nimic ciudat aici?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Da este foarte gresit.
Nu poti iubi 2 persoane. cel putin nu la asa scurt timp.
Si daca il iubesti asa tare pe baiatul asta pune mana pe el.
Da-i aleia un sut in fund sa dispara din viata lui si sa pui mana pe el.

| AnaGabitza95 explică:

Mda amanda33 tongue. dar el simtea ceva frumos pentru mine. il simteam eu, nu cred ca se juca cu mine. prietenul lui cel mai bun mi-a zis ca a suferit mult cand l-am refuzat.
astazi mi-a zis prietena mea ca ea crede, de fapt a observat ca baiatu`asta inca ma mai place si ca si eu il plac.
nu stiu ce sa fac. nici sa`mi tradez prietena nu pot straight face