| crazygirlyo a întrebat:

Buna,
Am si eu nevoie de un mic sfat.Prietenul meu m-a inselat aseara fix in fata mea la bal si bineinteles dupa ce s-a sarutat cu respectiva a disparut imediat de acolo...mentionez faptul ca eram cu el de 2 saptamani dar chiar m-am atasat destul de mult de el nu ma asteptam deloc sa fie asa. m-a durut sa vad ceea ce am vazut si azi mi-a trimis un mesaj destul de lung in care si-a cerut scuze pentru aseara spunand ca s-a lasat dus de val ca nu imi cere sa il iert pentru ca stie ca nu merita tot ceea ce vrea sa stiu este ca ii pare rau.

Ar merita o a2a sansa dupa ce a facut? nu i-am raspuns la mesaj deoarece prefer sa vorbesc maine fata in fata despre tot dar sunt extrem de confunza nestiind nici cum sa ma comport maine cu el.Cine ma poate ajuta sa iau decizia cea mai corecta va primi fundita.

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

EU sunt de parere ca nu merita nici macar o sansa. Asta sunt EU. Tu poti sa-l ierti, dar nu cred ca o sa te simti bine dupa. Tu esti tu, eu sunt eu, eu mereu am mers dupa "Daca ma inseala, adio!".

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Daca nu i-ar fi pasat de tine nu ti-ar fi trimis mesajulwinking

mai dai o sansa :d.

| byancutza a răspuns:

Pai cea mai buna cale e sa discutati deschis despre ce s-a intamplat, pentru ca daca scuza lui a fost ca s-a lasat dus de val inseamna ca nu prea ii pasa pers ta, iar daca nici bine na trecut 2 saptamani si a facut lurul asta insemna k nu o sa mearga si e genu de baiat care nu rezista in fata femeilor,deci dati sng seama daca in fata ta a facut lucrul ala asta inseamna ca pe la spatele tau face mult mai multe, sfatul meu este sa renunti acum cand ink nu ai ajuns sa il iubesti si sa nu mai poti renunta la el pentru ca daca kontinui te asigur k o sa se mai repete la infinit lukrul asta iar atunci vei suferi foarte mult, nu are rost sa suferi si sa ierti o pers care nu merita si care dupa 2 saptamani ti-a facut asta,nu fi suparata pentru ca nu te merita si exista cineva care te merita si te va face fericita numai k trebuie sa speri si sa ast, niciodata sa nu te lasi inselata sau fraierita de un baiat pentru ca nu se merita, te pup succes pe viitor:*

| byancutza a răspuns:

Iar cu un msg nu se face primavara, daca ii pasa de tine trebuia sa se gandeasca mai intai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| TbxIonutMult a răspuns:

Buna uite cum sta treaba sunt sigura ca a gresit si i pare rauu euu sunt de parere ca trebuie sa il iertii dar asta este alegerea ta eu iti dau doar un sfat daca il iubesti cu adevarat impacate cu ell daca nu iar fii pasa nu ti-ar fi trimis mesajul asculta-mi sfatul iti va merge bine te pup fundita?big grinbig grin:*