| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... AJutati-ma ce sa faccrying. Aseara am vorbit cu prietenul meu si parea totul normal vorbeam cum vorbeam in fiecare seara, de abia asteptam ziau de maine sa ne intalnim si altele.Peste un timp dupa ce am inchis c-am o jumate de ora c-am asa ma suna prietena mea si imi spune ca prietenul meu i-a trimis un mesaj ca eu m-am racit foarte mutl cu el nu am comport cum ma comportam inaintecrying. Si m-am suparat foarte tare si am gandesc ca maien adica am rog azi sa am despart de el, pentru ca ma mai deranjat cateva lucruri la el si l-am avertizat ca daca se mai intampla chestii de genu sa am supere foarte atre ne desparti.

Si nu stiu mi se pare ca nici nune potrivimstraight face. Ma rog.

Voi ce ma sfatuiti sa fac?crying

FUNDAsad!

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

In primul rand daca tinea cu adevart la tine iti spunea in fata ca simte ca relatia voastra s-a racit...nu te "barfea"chiar cu o prietena de-a ta.El sigur vrea sa treaca la urmatoarea fata,adica la prietena ta. Sfatul meu:nu iti mai manca nervii cu el, nu te stresa. Spune-i cand va intalniti totul in fata, absolut tot ce te deranjeaza la el si la comportamentul lui.Vezi cum reactioneaza. Daca nu vine tot dupa tine sa iti explice si sa isi ceara scuze atunci e clar:nu are nici un rost.Plus ca si u ai zis ca simti ca nu va portiviti. DAca sunteti firi f diferite unul de altul atunci nu ar avea cum sa mearga relatia.Deci.no stress.Mai sunt baietiwinking

2 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca relatia nu e solida si partenerii nu au o parere buna unul despre celalalt si mai ales se vorbesc pe la spate, parerea mea e ca nu se mai pate numi relatie...e foarte simplu: Nu il mai iubesti, il lasi, ori incercati sa vorbiti si sa va enumerati defectele ca niste oameni maturi fara manifestari animalice, injuraturi etc. Daca veti cadea de comun acord ca va puteti schimba pentru partener, relatia mai are o sansawinking

| ℬaby a răspuns:

Buna!

Fa ce simti!
Nu te gandi prea mult, daca acest baiat nu apreciaza la tine absolut nimic.

Fiecare fata merita cel putin o clipa de atentie, de placere.

Insa, nu uita! Cei care se spun a fi prieteni, nu sunt!
Prietena ta poate fi invidioasa pe relatia voastra si a spus asta doar pentru a va desparti!

Mai bine il intrebi pe prietenul tau daca se simte bine in prezenta ta.

Mult noroc!