| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... Ajutati-ma ce sa faccrying. Aseara am vorbit cu prietenul meu si parea totul normal vorbeam cum vorbeam in fiecare seara, de abia asteptam ziua de maine sa ne intalnim cu prieteni de sfanta maria.Peste un timp dupa ce am inchis c-am o jumate de ora c-am asa ma suna prietena mea si imi spune ca prietenul meu i-a trimis un mesaj ca eu m-am racit foarte mutl cu el nu am comport cum ma comportam inaintecrying. Si m-am suparat foarte tare si am gandesc ca maien adica am rog azi sa am despart de el, pentru ca ma mai deranjat cateva lucruri la el si l-am avertizat ca daca se mai intampla chestii de genu sa am supere foarte atre ne desparti.

Si nu stiu mi se pare ca nici nune potrivimstraight face. Ma rog.

Voi ce ma sfatuiti sa fac?crying

FUNDAsad!

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Problema e la tine, nu la el. Poate ţie-ţie părea totul normal, pentru că el se comporta la fel cu tine.
Uite, dacă tu simţi că nu vă potriviţi şi că nu mai merge aşa, desparte-te de el. Dar mai stai câteva zile cu el să vezi cum merge, dacă nu eşti sigură. Şi discută cu el, asta vă va face bine amândurora.

Baftă!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca tu vrei sa te desparti fa-ohappy!

| Deny1333 a răspuns:

ţie-ţi*
scuze.