| MaliceThemen a întrebat:

Am si eu nevoie de voi...

Duminica am avut o petrecere. iar eu toatta ziua nu mancasem nimic.dar am baut vin. m-am imbatat si nu prea mai stiam de mine.

M-au dus sus intr-o camera si m-am trezit cu unu beat ce tragea de mine, si mi-este frica sa nu se fi intamplat ceva..pentru ca sunt virgina...

Nu vreau ca ai mei sa afle... o sa rezolv eu cu asta...

acum 2 sapt trebuia sa-mi vina menstruatia si am intrebat-o pe mama de ce intarzie, si mi-a spus ca e vorba de la vreme ca am organismul sensibil si ca e normal. Iar luni seara adica ieri, mi-a venit ciclu.

Pe chiloti nu am pete de sange de duminica... nici pe pat nu era nimic.Prietenele de acolo mi-au spus ca sa nu ma mai ingrijorez atat..pentru ca era prea beat ca sa poata faca ceva.

Mie insa imi este frica.

Am o prietena de 16 ani care a spus ca daca este ceva, mergem impreuna la ginecolog sa imi faca un control sa-mi spuna daca mai sunt sau nu virgina.Mentionez ca himenul este ok, adica e tot acolo in fata. nu mi-se pare rupt sau ceva...

Dar imi este frica sa nu imi spuna sa vin cu parintii. e un caz urgent, vreau doar sa aflu. Cum ii induplec? Le povestesc tot ce s-a intamplat ..doar sa ma primeasca. am si bani daca este nevoie. Cam cat costa un control?

Va rog mult, fara reprosuri pentru ca stiu ca sunt si eu de vina, dar eu eram prea lesinata sa pot face mare lucru, i-am dat cateva palme, suturi sa ma lase. Dar nu-mi amintesc chiar tot. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| hotdesire a răspuns:

In primul rand numai bea sau bea cu masura. In al doilea rand mergi la petreceri cu prietenii. Cei ce iti fac asta nu iti sunt prieteni. Apoi daca vrei sa fi sigura mergi la un ginecolog. Controlul in sine la o clinica particulara e 100ron.

6 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Cum am zis oricat de mult ai baut iti aminteai daca ai facut sau nu sex, dar pentru linistea ta poti merge la un control ginecologic.

| Woodenpints91 a răspuns:

Şi dacă te dezvirgina unde era tragedia?

| Against a răspuns:

Ar trebui sa mergi la control...

| HDSeer a răspuns:

Posibil nu a tras unde trebuia daca era beat.
Du-te la ginecolog nu iti va cere parinti.
Sunt sigur ca e ok si ca nerodu ala beat a tras is alta "intrare"... de aia si era beat. big grin
Si apropo cati ani ai?
laughing)
Funda?
laughing)

| Gabryel123 a răspuns:

SIncer eu sunt de parere ca fetele la chefuri mai ales virginele nu au ce consuma alcol plus de asta ca sunteti minore si daca tineti la virginitatea voastra ar trebui sa aveti mare grija de ea, pentru ca uite dintr-o prostie iese o tragedie si sincer mie chiar nu-mi plac fetele care consuma alcol si daca esti o virgina ai grija de tine altfel o data si o data vei pati la fel cum ai patit si acum poate chiar si mai rau.