| DeeaDizz a întrebat:

Am si eu o curiozitate, am inteles ca daca in seara de Craciun visezi o anumita persoana aceea este alesul/aleasa ta. Asta mi s-a intamplat si mie, l-am visat pe baiatul de care imi place ca ma prezenta mamei lui, iar aceasta ma indragea. Insa in vis mai era si o fetita care se facea ca era sora lui, desi el are doar un frate mai mic. Ce inseamna asta? E adevarat ce am auzit?

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Astea-s doar niste superstitii. Probabil ca te gandesti mult la acel baiat, si de aceea ai avut acel vis.

| Sorin12356 a răspuns:

Din cate stiu eu alesul/aleasa ti se arata in seara de 6 spre 7 dar trebuie sa iei busuioc de la preot si sa-l pui sub perna inainte sa dormi si pe cine visesi in noaptea aia este alesul/aleasa :*

| Phini a răspuns (pentru Sorin12356):

Nu era 5 spre 6? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Phini a răspuns (pentru gaboruGG):

O lasi 2 zile. ce atata laughing