| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intr:
uleiul de marar ajuta la cresterea saniilor? am 12 ani
sunt fete la mine in clasa care dupa vacante de o saptamana le au crescut mult iar eu ii am mici...
nu am ciclu...stiu ca fiecare se dezvoltqa in felul lui dar cam pe la ce varsta as putea sa l folosesc si >cum?
scuze categrie
kiss

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu nu poți să-ți vezi de treabă fără să te uiți la "vecine" peste gard?
Practică un sport și o alimentație sănătoasă și ai să vezi ce frumos ai să te dezvolți!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Aiiii doamne! De cate ori citesc pe aici dau de "11, 12, 13 " si ma apuca toti "clopoteii" straight face Ma' asta te preocupa la 12 ani? Deabia ai descoperit sanii si te intrebi de ce nu cresc? Intreba-te mai bine cum merge scoala, cum e cu adunarile, scaderile? Nu cum e cu sanii straight face Poti sa-l folosesti si pe dracu ca tot nu-ti cresc straight face O sa creasca atunci cand coprpul tau considera ca a ajuns la varsta necesara unei dezvoltari adevarate straight face La 12 ani nu prea credwinking
Nu te chinui cu "verdeturi" laughing
Succes :* Mai vorbim peste 2 ani >big grin

| 2dmv a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mananci direct radacina de marar...aia ii cea mai utila si o sa ai rezultate FORMIDABILE DIN PRIMUL SEMESTRU.

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Buna, cu siguranta iti vor creste dar da ajuta sa stii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pink10 sa stii ca eram doar curioasa pentru ca am auzit de uliul de marar, oricum la varsta asta nu ma intereseaza de sanii, cresc cand vor