| AcidCuSange a întrebat:

Am auzit nu stiu ce reteta cu marar sau patrunjel pentru cresterea saniilor...Este buna? Cum se face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ZuzaTA a răspuns:

Oameni bunilaughing ce s-a intamplat cu voi? Nu exista asemenea porcarii cu nu stiu ce marar, patrunjel etc. Fiecare se dezvolta in ritmul luiwinking si fiecare organism este diferitwinking
Toate la timpul lorwinking
Pana la 18 ani inca te mai dezvoltiwinking

| dyonline88 a răspuns:

Tinctura de marar.cauta pe google gasesti mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingrolling on the floor eu stiam ca daca mananci usturoi iti cresc...sau daca fluierilaughingrolling on the floor si ieseam toata ziua pe afara si fluieram de ma latrau toti cainii din vecini, dar sanii mei au crescut tot atat cat au vrut ei, si stii ceva, e mai bine asa, pot sa fac sport linistita, nu mi se balangane nimic, sanii mici sunt mai rotunzi si mai drepti si celor mai multi baieti le plac sanii rotunzi si drepti in favoarea celor mari si pleostiti, care se balangane de colo-colo pe sub bluza (nu e asa baietidon't tell anyone) Asa ca poti manca marar si patrunjel pana nu mai poti, daca au de crescut, cresc si fara sugestii mitice babesti, crede-ma!